Jít či nejít do komuální politiky?

Tuto otázku si kladou občané, kteří byli osloveni politickými stranami a hnutími, aby se stali součástí jejich kandidátek a po zvolení se aktivně – již jako zastupitelé – účastnili dění v komunální politice. Mnozí oslovení ale váhají, protože se obávají rizik spojených s výkonem zastupitelského mandátu.

Tiskové prohlášení: Vyhlasme Most vyloučenou lokalitou

Sdružení Mostečané Mostu (SMM) požádá v pondělí 28. května 2018 primátora Mgr. Jana Paparegu o urychlené svolání mimořádného zasedání Zastupitelstva města Mostu k projednání jediného bodu.Chceme se okamžitě připojit k Ústí nad Labem

Poukazujeme na nevýhodnost a nesmyslnost rozhodnutí vedení města, říká Irena Čapková

Vedoucí technického úseku Stavebního bytového družstva Krušnohor ING. IRENA ČAPKOVÁ je členkou Sdružení Mostečané Mostu (SMM) a zároveň uznávanou komunální političkou. Mezi lidmi se těší důvěře. Může za to její otevřené vystupování a kontakt s občany.

Alergikovo povzdechnutí

Město Most si pro nás opět připravilo malé překvapení v podobě džunglí, které nyní v městských ulicích leckde vznikají. Technické služby své sekačky nechaly zřejmě ještě v garážích, co když přijdou ledoví muži?

Milionář Zelenka má hluboko do kapsy? Nemá na zaplacení sankce 300 tisíc Kč?

Velký vezír Zelenka dojel na svoji nevymáchanou pusu. Takto výstižně popsal současnou životní situaci Jiřího Zelenky publicistický server Kauza Sever.cz.

Zase jsi to zvládl, Marku! aneb Hrvol si opět plete hrušky s jablky, tedy S.cz se SMM

Na hloupá prohlášení Marka Hrvola (Severočeši Most), statutárního náměstka mosteckého primátora, jsme si již zvykli. Jenom není jasné, zda perly, jež veřejnosti sděluje, jsou z jeho hlavy nebo je vymýšlejí ty osobnosti, o nichž ve svém prohlášení mluví a on je jenom jejich hlásnou troubou.

Já na tátu, táta na mě, aneb "Jak pokračuje kauza 130 miliónů"

Také čekáte, jak bude pokračovat kauza „pozemků otce a syna Paparegových“? Co by asi mohlo následovat? Tak si to představme:

„Mostečané“ na zasedání zastupitelů hájí zájmy obyvatel města, byť jsou v opozici

Zastupitelé zvolení za Sdružení Mostečané Mostu (SMM) patří na zasedáních městského parlamentu k těm nejaktivnějším. Jsou opozicí a ta nedá koalici spát. Dnes přinášíme výňatky z některých vystoupení zastupitelů SMM, abyste si dokázali vy, kteří na zasedání zastupitelstva nechodíte, představit, o čem „naši“ hovoří a co prosazují.

Nová koalice v čele se Severočechy Most vrátila Most do 90. let, vyhodnotilo SMM

Sdružení Mostečané Mostu (SMM) svolalo řádnou valnou hromadu. Ta se v historii sdružení uskutečnila již popatnácté. Hlavními body programu bylo zhodnocení činnosti SMM a schválení lídra pro volby do zastupitelstva města v roce 2018.

Nesouhlasíme s nedemokratickými praktikami primátora Jana Paparegy

Pro Severočechy Most bylo zasedání Zastupitelstva města Mostu, konané dne 17. prosince 2015, velmi nepříjemné.

Vážení politici, mysleli jste předvolební řeči o poctivém a čistém konání opravdu vážně?

BRONISLAV SCHWARZ, poslanec, předseda, místopředseda, člen, ředitel, hasič, zastupitel a radní Schwarz. Jedná se o nesoudnost, sebestřednost, nekritický odhad svých schopností, výjimečné takřka nadpřirozené schopnosti, nebo jen o mamon?

Proč je jich jen šest?

Prvního prosincového dne skončí soutěž nazvaná Pojmenujte naše parky. Jejím vyhlašovatelem je Ekologické centrum Most ve spolupráci se statutárním městem Most a Hospodářskou a sociální radou Mostecka.

Najděte odvahu u sebe a pomozte ji najít druhým

Dne 21. září 2015 vyšel v Mosteckém deníku článek s titulkem „Aféra v Mostě: Známí politici se snažili uplatit zastupitele vládnoucího hnutí.“ V článku je uvedeno, že se veřejní činitelé Sdružení Mostečané Mostu (SMM), ANO a KSČM pokusili uplatit zastupitele z hnutí Severočeši Most. V textu je citováno z nahrávky, kterou měl pořídit zastupitel právě z hnutí Severočeši Most.

Klub má nového předsedu

Sdružení Mostečané Mostu má nového předsedu klubu zastupitelů.

Stal se jím Ing. Luboš Pitín.

08 pitin

Volební zpravodaj 2014

volebni zpravodaj

volebni zpravodaj 2

Zastupitelé zvolení pro volební období 2014 – 2018

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika