Zastupitelé zvolení za SMM pro volební období 2014 – 2018

Ing. Irena Čapková, Miroslav Fencl, Milan Hrib, JUDr. Hana Jeníčková, Ing. Jiří Koranda, Blanka Nešporová, Ing. Luboš Pitín, Jan Syrový, Arnošt Ševčík,Lucie Libecajtová

Sdružení u soudu s podnětem neuspělo

Sdružení Mostečané Mostu neuspělo s obsáhlým návrhem na neplatnost komunálních voleb v Mostě. Krajský soud v Ústí nad Labem podnět v úterý 18. listopadu zamítl.

Zámečník a kuchař vyhráli automobily a vrátit je nemuseli, jak se šušká

Dávno už je po volbách, ale lži o Sdružení Mostečané Mostu se šíří dál. Jednou z takových „novinek" je fáma o tom, že výherci automobilů vylosovaní na dvou koncertech na 1. náměstí v Mostě výhry vůbec nedostali, v lepším případě je dostali, ale následně je museli vrátit, protože SMM ve volbách nezvítězilo.

Sdružení podalo návrh na neplatnost voleb

Sdružení Mostečané Mostu (volební číslo 3) podalo v zákonné lhůtě u Krajského soudu v Ústí nad Labem návrh na vydání rozhodnutí o neplatnosti voleb do Zastupitelstva města Mostu. Návrh byl soudu doručen v pátek 24. října v odpoledních hodinách.

Nemocnice s kvalitními službami řízená městem

Sdružení Mostečané Mostu řeší od počátku své činnosti potíže týkající se mostecké nemocnice. Obyvatelé města v anketních dotaznících poukazovali na problémy se zdravotní péčí v tomto zařízení.

Volební desatero

Podařilo se a zachováme: svoz a likvidaci odpadů zdarma, MHD pro děti a důchodce nad 65 let zdarma, transparentní veřejné zakázky, veřejné projednávání důležitých rozhodnutí, rovnoprávný přístup k Souši - Vtelnu - Čepirohám a Rudolicím, 45minutové jednopásmové přestupní jízdenky MHD, stomatologickou pohotovost, podporu kulturních akcí pro seniory

Volební program

Volební programu Sdružení Mostečané Mostu (SMM), vytvořený na základě poznatků z vyplněných dotazníků tradiční předvolební ankety a také z připomínek obyvatel města Mostu.

Kandidáti

Kandidáti Sdružení Mostečané Mostu pro volby do Zastupitelstva města Mostu.

Přijďte se podívat na umělce a vyhrát

Sdružení Mostečané Mostu (volební číslo 3) vás zve na akce konané na 1. náměstí. Budou dvě.

Sdružení vydalo volební zpravodaj číslo 1

Zpravodaj přináší připomenutí, jak vzniklo Sdružení Mostečané Mostu a jak se mu vedlo v předchozích obdobích, představuje garanty plnění volebního desatera, připomíná čtyři hlavní body volebního programu.

Lidé si v tradiční anketě jasně řekli, co je nejvíce trápí a co chtějí přednostně řešit

Když Sdružení Mostečané Mostu (SMM) v roce 2002 poprvé uspořádalo před komunálními volbami anketu mezi občany, tradiční a zkušenostmi ošlehané politické strany neskrývaly úsměv a braly to jako humorný výstřelek nováčka na politickém kolbišti. O pár let později je úsměv přešel, protože tradiční strany pochopily, že anketa je dobrým pomocníkem při zjišťování nálad mezi občany.

Sdružení otevřelo volební a kontaktní kancelář

Rezidence Odeon – podloubí, 1. náměstí, Most. To je adresa volební a kontaktní kanceláře Sdružení Mostečané Mostu, která byla otevřena v pondělí 8. září t. r. v 15 hodin.

Volební informační a kontaktní kancelář

Vážení přátelé, Sdružení Mostečané Mostu Vás co nejsrdečněji zve do své VOLEBNÍ INFORMAČNÍ A KONTAKTNÍ KANCELÁŘE!

Klub má nového předsedu

Sdružení Mostečané Mostu má nového předsedu klubu zastupitelů.

Stal se jím Ing. Luboš Pitín.

08 pitin

Volební zpravodaj 2014

volebni zpravodaj

volebni zpravodaj 2

Zastupitelé zvolení pro volební období 2014 – 2018

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika