Jediným hlasováním získá rodina primátora Paparegy přes 120 milionů korun

Neexistuje důležitý bod jednání města, u kterého byste se nemuseli pozastavit a přemýšlet, co z toho zase bude primátor Paparega a jeho nejbližší mít.

O zvýhodnění podnikatelů na úkor „obyčejných“ občanů města Mostu při snížení daně z nemovitosti, o prapodivné směně nevyužitelných pozemků za nejlukrativnější pozemek ve městě s podnikatelem Zelenkou, o prapodivných zadáváních výběrových řízení na městě a v jeho dceřiných společnostech a zadávání zakázek „z ruky“, o rušení parkovacích míst a pronajímání novým kamarádům za pakatel, o podivných rozhodnutích kolem fotbalu atd. jsme hovořili již mnohokrát. Poslední kousek pana primátora ale všechny tyto povedené „taškařice“ (které ovšem poškozují město a jeho občany) předčí.

Primátor navrhuje v novém územním plánu zrušit určení statisíců metrů čtverečních pozemků pro výstavbu rodinných domků (dále jen RD) a to jak mnoha soukromým investorům, tak i na pozemcích města (jedná se o pozemky za bývalým Baumaxem, Čepirozích, Vtelně, Rudolicích a v dalších částech města) a chce z nich udělat veřejnou zeleň. Obratem ale navrhuje schválení nových pozemků k výstavbě RD ve Vtelně o celkové výměře 91.179 m2. Vlastníkem těchto pozemků je společnost Bestla s.r.o., jejímž jediným majitelem je Ing. Ivan Paparega, otec primátora!!!

Jak počínání primátora Paparegy označit? No jednoduše, jako likvidaci konkurence a jako zločin na občanech města Mostu protěžováním vlastní rodiny. Jenom abyste vážení občané věděli, o čem se vlastně bavíme, tak pozemky koupil Paparega senior za cca 3 milióny korun, ale prodá je minimálně za 130 miliónů korun. Dobře to synáček tatínkovi chce zařídit, že?

Sdružení Mostečané Mostu

Klub má nového předsedu

Sdružení Mostečané Mostu má nového předsedu klubu zastupitelů.

Stal se jím Ing. Luboš Pitín.

08 pitin

Volební zpravodaj 2014

volebni zpravodaj

volebni zpravodaj 2

Zastupitelé zvolení pro volební období 2014 – 2018

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika